Nasıl Daha Çekici Bir Erkek Olabilirsiniz ?

-----------------------------------------------

Takım Elbise size hayatınızda başarılı olmanız için mükemmel tasarım, estetik ve nazik bir görüntü ile bütünleşerek iyi görünmenizi sağlar.Bir Takım Elbiseyi giydiğinizde içinizde olan enerjinin büyüdüğünü Özel günlerde ve kariyerinizde aradığınız o güvenin ve tarzın artık herkes tarafından fark edilmesini sağlayacak Maserto marka erkek takım elbise modelleri ile hemen tanışın. Takımlarımız gerek kalıbını gerekse kumaşı yaparken en çok dikkat ettiğimiz şey ergonomik yapı ve şıklık yani sadece o anda insanlara beğendirip ale ade bir şekilde satıp göndermek değil bu insan tüm gün giyecek ve büyük bir kısmında çalışıyor olacak bu şuur la bu işi yapıyoruz insanın anatomisine uygun olacak çünkü takım elbise kalıbın en önde olduğu bir giysidir bunu giyerken rahat edecek ve aynı zamanda şık görünecek bu araştırmaları yaparak üretimimizi yapıyoruz. Çünkü takım elbiseyi ilk giyip aynanın karşısına geçen kişi ilk görünüşte büyülenir takımın böyle bir özelliği var bundan dolayı ilk başta çok dikkat edemiyorlar bunu bir çok tüccarlar koz olarak kullansalar da biz bunu olumlu yönde kullanıyoruz.

 

Peki bu çok basitmiş gibi görünen süreçte hangi adımları izlememiz bizi doğru sonuca götürür, sizin için listeledik. İşte daha ilgi çekici bir erkek olmak için izlemeniz gereken adımlar…

 

Takım Elbise Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Takım elbise giymek erkeklerin başta iş dünyasında olmak üzere girdikleri her ortamda dikkati üzerine toplamasını sağlar.Takım elbise de şıklığı yakalamanın en kolay yollarından biri olan takım elbise giyiminde dikkat edilmesi gereken noktalara özen göstererek doğru elbise seçimini yapabilirsiniz.

 

Kumaş Kalitesi

Takım elbise seçerken en çok dikkat etmeniz gereken konulardan biride kumaş kalitesidir. Görsel açıdan beğendiğiniz ürünleri değil kumaş türünü kendinize uygun bulduğunuz ürünleri almalısınız.Vücut ölçüleriniz ve ten renginiz kumaş seçiminde etkenlerden biridir.Kumaş içeriğinde polyester malzemenin bulunmaması veya az bulunmasına dikkat etmeliyiz, mevsim durumlarına göre yün, keten, pamuk takımları seçerek duruşunuzun kusursuz görünmesine büyük etken olacaktır.

Vücut Yapısı

Takım elbise seçiminde vücut yapınızı tanımak ve bedeninizi bilmek size büyük fayda sağlayacaktır.Takım elbisenin omuz genişliğine, kol boyuna ve kesimine dikkat etmeniz gerekmektedir.Fit bir vücut yapısına sahipseniz slim takımlara yönelmeniz sizleri daha şık bir görünüme kavuşturacaktır.

Pantolon ve Ceket Boyu

Seçeceğiniz Takım elbisenin boyuna dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesidir elbisenin üzerinizdeki duruşunu doğrudan etki etmektedir. Ceketiniz kalça boyunuzu kapatacak kadar uzun olması gerekmektedir.Pantolon boyunun ise ayakkabının üstüne kadar düşmesi yeterli olacaktır.Topuklara kadar düşen bir pantolon salaş bir görüntü sunmaktadır. 

Manşet ve Yaka

Ceketin içerisine giyeceğiniz gömleğin  kol manşetlerinin 1,1,5 cm dışarıda durması yeterli olacaktı.  Gömleğin avuç içerisine veya bilek kemiğinizin hemen üstünde olması kötü bir görüntüye sebep olacaktır.

 

Aksesuar Seçimi

Kemer, yaka mendilleri, kravat seçimlerinde hassas davranılmalıdır görüntünüze dogrudan etki yapmaktadır.Kravatınız genişliği ceket klapanız ile eşit olmalıdır ve kravat deseninizin ceketinizin renginden koyu olması gerekmektedir.Yaka mendiliniz deseniyle kravatınızın deseni birbirinden farklı olması görüntünüze şıklık katacaktır.