Maserto Giyim Tarihçe

Sizlere en hızlı bir şekilde ''Maserto''yu neden? kurduğumuzu anlatmak istiyoruz. Yıllardır ''fason''  üretme maceramızın artık yerini markalaşmaya  ve katma değeri yüksek ürünler vermeye bırakmasını istememizden dolayı bu girişimde bulunma kararı aldık.

 Bugün, Türk tekstil ve hazır giyim sektörleri, genç dinamik ve  iş tecrübesi, bilgi birikimi ve en son teknolojik yatırımlarıyla, dünya devleriyle çalışmakta ve bunlara "ürün" tedarik etmekteyiz.Hızla gelişen bu endüstri dalımız son yıllarda yeni bir kimlik arayışına girerek artık en ucuz malı, en ucuz işçilikle, en iyi kalitede üreten bir atölye ülkesi olmayı bırakıp dünya tüketici alışkanlıklarını, moda pazarlarını, dünya modasındaki eğilimleri, yenilikleri izleyerek kendi markalarımızla, özgün tasarımlarımızla, özgün koleksiyonlar hazırlamaya başlamanın zamanının geldiğini gördük.

Katma değeri daha yüksek ürünlerle dünya pazarlarında farklı vizyonlar yaratıp markalaşmanın gerekliliğini kabul edip, bu doğrultuda çalışmalarımızı her gecen gün arttıracak içimizdeki "enerjiyi" üretime dökeceğiz.

 

Erkek Giyimde Maserto

MASERTO Giyim 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren ‘’erkek giyim’’ konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Erkek Takım Elbise Damatlık Kaban Tek Ceket Yelek Gömlek Kravat Mendil Papyon isini yapmaktadır.Ürünlerimiz üretim sonrası yurt dışına gönderilmektedir.